پیچ و مهره دکل نفت و گاز

پیچ و مهره دکل نفت و گاز|کارخانه تولید پیچ و مهره

کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان تولید کننده انواع پیچ و مهره دکل نفت و گاز و همچنین تولید پیچ و مهره پالایشگاه نفت و پتروشیمی طبق استاندارد DIN کشور آلمان آماده عقد قرارداد با شرکت های دولتی و خصوصی در زمینه تولید پیچ و مهره دکل نقت و گاز می باشد. 

اگر یک بخش وجود داشته باشد که از اهمیت و امنیت مسئله شماره یک باشد ، بخش نفت و گاز خواهد بود. شرکت های موجود در بازار (پترو) مواد شیمیایی و پالایش و همچنین تاسیسات نفت و گاز باید شرایط بسیار خواستار را رعایت کنند. این امر نیاز به انتخابی عالی در تهیه کننده مواد چسباننده شما دارد.

اتصال دهنده های آلیاژ پیچ ایرانیان محصولات با کیفیت عالی را تضمین می کند. از آنجا که ما فقط تولید درجه یک و طبق استاندارد DIN کشور آلمان پیچ و مهره تولید می کنیم اطمینان خاطر به شما می دهد . به خصوص در هنگام ترمیم و تعمیرات اضطراری ، شما نمی خواهید چیزی را به طور کامل تصور کنید. نیازی به گفتن نیست که همه محصولات ما مطابق دستورالعمل بوده و استانداردها و مقررات ایمنی را رعایت می کنند.

مشخصات فتی تولید پیچ و مهره پالایشگاه نفت و گاز

کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان یکی از کارخانجات تولید پیچ و مهره دکل نفت می باشد . این کارخانه با توان تولید کلیه پیچ و مهره های دکل نفت طبق استاندارد DIN کشور آلمان یکی از واحدهای تولید کننده پیچ و مهره در ایران می باشد. 

کارخانه تولید پیچ و مهره آلیاژ پیچ ایرانیان با داشتن بروز ترین دستگاه های خط تولید پیچ ومهره یکی از شایسته ترین کارخانجات تولید پیچ و مهره واقه در شهرک صنعتی شمس آباد می باشد. 

ما توان تولید انواع پیچ و مهره دکل نفت ، تولید پیچ و مهره پالایشگاه نفت و گاز, تولید پیچ و مهره اسکله نفت در دریا را هم داریم.

کارخانه تولید پیچ و مهره آلیاژ پیچ ایرانیان بهترین گزینه برای خرید و تأمین  پیچ و مهره دکل نفت و پالایشگاه نفت گاز است. پیمانکاران محترم می توانند برای استعلام قیمت پیچ و مهره دکل نفت با ما در ارتباط باشند. 

کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان تولید پیچ و مهره دکل نفت و گاز همچنین تولید پیچ و مهره پایشگاه نفت و پتروشیمی

فروش پیچ و مهره استاندارد DIN کشور آلمان  ـ قیمت پیچ و مهره ـ تولید کننده پیچ و مهره ـ کارخانه تولید پیچ و مهره ـ کارخانه پیچ  و مهره ـ سازنده پیچ و مهره

 

معرفی اسکلت پیچ و مهره ای ساختمان


تولید پیچ و مهره اسکلت فلزی


معرفی انواع اتصالات در سازه های فولادی
برای اتصال قطعات آهن آلات هر ساختمان معمولا از یکی از روش های جوشکاری، پرچ یا پیچ با توجه به مشخصات داده شده و رعایت ضوابط فنی استفاده می شود. در ادامه ضمن معرفی انواع اتصالات در سازه های فولادی به بررسی دقیق اسکلت پیچ و مهره ای ساختمان و هزینه اجرای آن خواهیم پرداخت.

اتصال پرچ: میخ پرچ هایی که برای اتصال قطعات مورد استفاده قرار می گیرند ، اندازه ها و شکل های مختلف دارند. نوع میخ پرچ مورد استفاده، طول، قطر و جنس آن به وسیله مهندس سازه مشخص و در نقشه های سازه منعکس می شود. قطر سوراخ قطعات برای جاگذاری میخ پرچ کمی بزرگ تر از قطر میخ پرچ است. مرکز و قطر سوراخ ها در نقشه قطعات آهن آلات مشخص می شود.

ادامه مطلب...

استحکام پیچ (کلاس پیچ ها) و انتخاب مهره
انتخاب پیچ یکی از مهمترین مسائل در صنعت می باشد با توجه به اینکه هر پیچ تحمل بار و استحکام کششی متفاوتی دارد و در صورت فشار بیشتر باعث تغییر شکل یا شکست در پیچ می شود، دقت در انتخاب آن از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است؛ با توجه به اهمیت انتخاب پیچ با استحکام پیچ مورد نظر و مناسب برای موارد مصرف صنعتی مطالبی را به صورت روان و ساده آورده ایم.

ادامه مطلب...

پیچ های کاربردی | تولید پیچ استاندارد DIN کشور آلمان ـ کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان تولید کننده انواع پیچ و مهره با استاندارد DIN کشور آلمان

از کاربر مهم پیچ و مهره میتوان به موارد زیر اشاره کرد . کاربرد پیچ و مهره در صنعت ساختمان شامل اسکلت فلزی پیچ و مهره ای و سازه فلزی پیچ و مهره ، سازه فضایی و سازه سبک می باشد . پیچ و مهره  پر کاربرد در اسکلت فلزی شامل پیچ و مهره  فولادی گرید 8.8 و 10.9 با استاندارد DIN 931 – DIN 933 – DIN 934 , پیچ و مهره HV در استاندارد DIN 6914 – DIN 6915 و واشر فولادی در استاندارد DIN 6916 است .

ادامه مطلب...

کاربرد پیچ در صنعت ـ کارخانه تولید پیچ و مهره ـ آلیاز پیچ ایرانان تولید کننده پیچ و مهره در تهران

یکی از مهمترین نکاتی که در تولید این گونه اتصالات مانند پیچ ومهره و پرچ باید توجه داشت نوع و جنس مواد اولیه میباشد. جنس و نوع مواد اولیه نه تنها در کیفیت این نوع اتصالات تاثیر دارد در قیمت تمام شده آنها نیز تاثیر زیادی دارد. نوع مفتول فولادی که در تولید پیچ و پرچ و مهره ها استفاده میشود باید قابلیت و فرم پذیری سرد را داشته باشد( Cold heading quality (CHQ. این نوع فولادها معمولا از فولاد ساختمانی و معمولی گرانتر هستند و دلیل آن این میباشد که در فولاد های با قابلیت CHQ سعی میشود تا حباب های ریز هوا به حداقل برسد و سطح و مقطع مفتول به صورت یکنواخت تر و همگن تر باشد تا در هنگام تولید سطح قطعات تولیدی ترک نخورد وترک نداشته باشد.

ادامه مطلب...

تاریخچه پیچ و مهره ـ آلیاژ پیچ ایرانیان بزرگ ترین کارخانه تولید پیچ و مهره در تهران

پیچ نوعی از اتصالات است که به صورت استوانه‌ای رزوه شده می‌باشد که معمولاً از جنس فلزی یا فولادی می‌باشد. پیچ‌ها (screw) گاهی اوقات برای محکم کردن درون سطحی فرومی‌روند که نوک رزوه تیزی دارند گاهی اوقات نیز پیچ (bolt) با مهره مناسب به صورت نری و مادگی برای اتصال قطعات به یکدیگر استفاده می‌شود

ادامه مطلب...

پیچ­ های شش گوش گل درشت (Heavy Hex Bolt) از جمله پیچ­های پرمصرف می­باشد که طبق تعریف استاندارد از آنها برای اتصالات اصطکاکی استفاده می­شود که هم تحت نیروی برشی و هم تحت نیروی کششی قرار می­گیرد. مهم­ترین تفاوت این دسته از پیچ­ ها با پیچ­ های معمول شش گوش در استانداردهای ابعادی آنها می­باشد اما طبق یک استاندارد واحد مورد ارزیابی قرار می­گیرد. به عننوان مثال پیچ ­های HV با استاندارد ابعادی DIN6914 و پیچ شش گوش DIN931 با گرید 9/10 هردو با استاندارد بین­المللی ISO 898-1 مورد ارزیابی، تست و آزمایش­های خواص مکانیکی و شیمیایی قرار می­گیرند.
از مهم­ترین استانداردهای ابعادی این پیچ­ها استانداردهای DIN 6914 و برای استاندارد آمریکایی ASTM A490 و ASTM A490M با استانداردهای ابعادی ANSI B.2.1 و ANSI B18.2.3.7M را می­توان نام برد.
مهم­ترین استفاده و پرمصرف­ترین صنایع این دسته از پیچ­های فولادی سختکاری شده و بسیار پراستحکام صنایع ساختمان سازی، پل سازی و راه­سازی، صنایع نیروگاهی و صنایع خودروهای سنگین می­باشند.

توليد پیچ و مهره HV

گل میخ از فولاد آلیاژی با کربن پایین و طی فرآیند فورج سرد ، بر اساس دو استاندارد A.W.S- D1.1 و DIN EN ISO 13918 به مرحله تولید می رسند. گل میخ دارای قطر و ارتفاع متنوعی هستند و هر کدام برای مصرف خاصی کاربرد دارند قطر برش گیر اصولا چیزی حدود ۲ سانتی متر و ارتفاع آن ها به شکل و نوع ورق فولادی بستگی دارد. حداقل ارتفاع هر گل میخ بعد از نصب باید حدود ۴۰ میلی متر باشد. 

ادامه مطلب...